Gözaltı ışık dolgusu enjeksiyonu, cilt dokularının derinliğindeki hidrasyon seviyesini arttırarak, cilt rengini güzelleştirerek ve esnekliğini, sertliğini ve pürüzsüzlüğünü arttırarak ışığı daha iyi yansıtmasını sağlayan bir tedavi tekniğidir.

Gözaltı ışık dolgusu ile gözaltı ile yanaklar arasındaki kod farkı giderilerek olduğundan daha yorgun ve yaşlı görüntü ortadan kaldırılabilir. Gözaltında oluşan çukurluklar yanaklar ile aynı hizaya getirilerek gözaltı çevresinde bir yükseltme sağlanabilir. Böylelikle ışığı daha iyi yansıtan göz çevresi, hyalüronik asitin etkisiyle koyu halkalar ve gözaltı torbalarından kurtularak polivitamin ve aminoasit sayesinde de uzun süreli bir hücresel yenilenme sağlar.

Uygulama sırasında göz altına hiçbir ağrı ya da sızıya neden olmayacak incelikte bir enjeksiyon yardımı ile bu özel karışım eşit bir şekilde enjekte edilir. Uygulamanın ardından enjeksiyon noktalarında ufak kızarıklık oluşabilir. Bu kızarıklık ortalama 3 – 4 saat içinde kendiliğinden geçer. Bu süre içinde enjeksiyon yapılan bölgeler ovuşturulmamalıdır. Yüze herhangi bir krem ya da kozmetik ürün sürülmemelidir. 4 saatin sonunda genellikle cilt normale dönmektedir.

WhatsAppWhatsApp Hattı