WEB SİTEMİZDE SOSYAL MEDYA UYGULAMARI İLE İLETİŞİM KURMAK İSTEYEN ZİYARETÇİMİZ

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunun kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla Opr. Dr. Ahmet ALP kliniği tarafından hazırlanmıştır.

İLETİŞİM KURMAK İSTEMENİZ NEDENİYLE “Bilgi Güvenliği Süreçlerinin Yürütülmesi, İletişim Faaliyetlerinin Yürütülmesi, Sözleşme Süreçlerinin Yürütülmesi, Tıbbi Teşhis, Tedavi ve Bakım Hizmetlerinin Yürütülmesi, Veri Sorumlusu Operasyonlarının Güvenliğinin Temini ile Yetkili Kişi, Kurum ve Kuruluşlara Bilgi Verilmesi” Amaçlarıyla otomatik yollarla ziyaretçi kaydı yapılmakta ve bu kayıtlar kliniğimiz tarafından denetlenmektedir. Kimlik, İletişim, İşlem Güvenliği ile Görsel ve İşitsel Kayıt veri gruplarında yer alan kişisel veriler, KVKK 5. maddesinde yer alan kanunlarda öngörülmesi ve “DR AHMET ALP KLİNİĞİ” nin meşru menfaati hukuki sebeplerine dayanarak “Bilgi Güvenliği Süreçlerinin Yürütülmesi, İletişim Faaliyetlerinin Yürütülmesi, Sözleşme Süreçlerinin Yürütülmesi, Tıbbi Teşhis, Tedavi ve Bakım Hizmetlerinin Yürütülmesi, Veri Sorumlusu Operasyonlarının Güvenliğinin Temini ile Yetkili Kişi, Kurum ve Kuruluşlara Bilgi Verilmesi” amaçlarıyla otomatik yolla işlenmektedir.

Facebook, Twitter, Linkedln, Telegram, Instagram, Youtube, WhatsApp, MSN ve realself Sosyal Medya Uygulamalarının sürücüleri yurt dışında bulunmaktadır. Sosyal medya uygulamaları ile iletişim kurmak istediğinizde sizlerin kişisel verileri yurt dışına çıkarılmasına açık rıza göstermeniz halinde 6698 sayılı Kanun 9/1. Maddesi gereğince mümkün olacaktır. Açık rıza (izniniz) olmaması halinde iletişim kurulamayacaktır.

Söz konusu kişisel veriler, “Kanunlarda öngörülmesi ve “DR AHMET ALP KLİNİĞİ” nin meşru menfaati” hukuki sebebine dayanarak, “yetkili kişi, kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi” amacıyla istenilmesi halinde yurt içinde kamu kurum ve kuruluşları ile avukat/larımıza aktarabilecektir. Kanun’un ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesindeki taleplerinizi “DR AHMET ALP KLİNİĞİ” ne elden, Teşvikiye Mah. Valikonağı Cad. No 36/14 Şişli / İSTANBUL adresimize posta yoluyla, noter aracılığıyla ve “ahmet.alp.1@hs01.kep.tr“ elektronik posta adresine elektronik posta yoluyla iletebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgiler Aydınlatma Metninde Bulunmaktadır.
Aydınlatma Metnine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

WhatsAppWhatsApp Hattı